אודותיי

שלום, שמי ניצן פרידמן. העסק שלי- ריפוי בעיסוק לילדים, "מטפסים להצלחה", קיים שלוש שנים. אני בעלת תואר שני וניסיון של כ-10 שנים בעבודה עם ילדים.

יש לי הכשרה בהעשרה אינסטרומנטאלית והרבה ניסיון בשיפור הרצון של ילדים ללמוד וליהנות מהזמן שלהם בגן ובכיתה.
אני מאמינה שהילד צריך להבין מה החלומות והשאיפות שלו, והתפקיד שלנו לתת לו את הכלים לממש אותם. אני אוהבת ללמד, לגרום לילד להצליח לעבור עוד שלב, לדחוף אותו קדימה. כך הגעתי ללימודי ריפוי בעיסוק. אל התואר השני הגעתי בזכות הרצון להבין לעומק כיצד לעזור לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

במסגרת התואר השני פיתחתי תוכנית עבודה לקבוצות בבולדר. הבולדר הוא קיר טיפוס ללא עזרת חבלים ורתמות, כאשר הטיפוס מתבצע על אבנים גדולות הפזורות לאורכו ורוחבו של הקיר. בתוכנית העבודה שפיתחתי, שיעורי הטיפוס בבולדר משולבים במערכת הבית ספרית ונעשית עבודה עם המחנך והתלמידים בכיתות חינוך מיוחד שונות. עד היום השתתפו בתוכנית בית ספר "חוכמת ישראל" (לקויות למידה), "כפר אהבה" (הפרעות התנהגות) ו"ליאו בק" (הפרעות תקשורת). יש לי ניסיון עם מגוון גילאים ומגוון קשיים שלכולם משותף דבר אחד- הצורך להשתלב טוב יותר בסביבה.

שילוב של עבודה בבולדר נותן פתרון לילדים שכבר לא מתקדמים בטיפולי ריפוי בעיסוק אחרים ונותן מענה טוב לילדים שכבר גדולים מדי בשביל הקליניקה הרגילה.

הידע המקצועי והאישי שלי כיום ממוקד כולו בטיפוח של תחושת מסוגלות, למידה עצמאית, סקרנות וביטחון עצמי של הילד כבסיס לחיים.